Помощен персонал за инвентаризация- работа с електронен четец 26.10.2023г- Кърджали

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш клиент, доказана компания в организирането на мащабни преброявания търсим :

Помощен персонал за инвентаризация - работа с електронен четец

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
- Отчитане на бройки с електронен четец;
- Отговорно отношение към работния процес;

ПРЕДЛОЖЕНИЕТО:
- 9 лв чисто на час;
- Работна смяна около 7-8 часа;
- Начало на работната смяна: 15ч;
- Заплащане по банков път;
- Въвеждащо обучение;
- Приятелска работна среда

ИЗИСКВАНИЯ:
- Навършени 18г;
- Желание за работа;
- Предишен опит не се изисква;
- Опит в работата с електронни четци ще се счита за предимство;
- Подходяща и за студенти. Имаме място за теб и за твои приятели!

Ако това предложение ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата актуална автобиография.
Тел. за контакти 0878268772

Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.
Менпауър България притежава лицензен номер № 382 / 29.11.2021 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.радваме да разгледаме Вашата кандидатура.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Кърджали

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.10.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК