РЪКОВОДИТЕЛ НА СТРОИТЕЛНИ ПРОЕКТИ- Пловдив

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с над 2900 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.

За наш лоялен клиент – търсим мотивирани кандидати за позицията:

Ръководител на строителни проекти

Основни задължения:
Извършване на контрол на качеството и проверки на строителните обекти;
Отговoрност за спазването на съответните разпоредби, стандарти и други технически и правни разпоредби свързани с изпълнението на възложената работа;
Подготвяне на изискваните от ръководството на компанията доклади, свързани с неговата дейност;
Подготвяне на времеви план за изпълнение на съответен работен проект;
Актуализиране на графика за строителството;
Отговoрност за организацията на работата на собствените екипи от работници и подизпълнители;
Отговарност за актуването на извършените строителни дейности и воденето на строителен дневник.
Изисквания за позицията:
Висше или средно строително образование;
Професионален опит на подобна позиция;
Отлично познаване на строителните изисквания;
Компютърна грамотност - MS Office, AutoCAD;
Умения за ръководене на екип;
Немски език - ще се счита за предимство;
Владеене на английски език.
Компанията предлага:
Конкурентно стартово възнаграждение;
Осигурен транспорт до работното място;
В случай на извънреден труд - заплащане спрямо нормативната уредба;
Осигурена квартира при желание от страна на служителя;
Възможност за професионално развитие в стабилна и бързо развиваща се компания.

В случай, че отговаряте на изброените изисквания и желаете да кандидатствате по тази обява, е необходимо да изпратите актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си № 2034/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Строителство, Архитектура
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

27.03.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК