Kвалифициран/неквалифициран персонал за кланица

Описание

Търсим квалифициран/неквалифициран персонал за
кланица

Местоположениe: Германия

Компания: Vion Food Group

Изисквания:
- възможност за работа на смени
- отговорност, сериозност, ангажираност в работата
- опит не е задължителен, но е предимство
- Немският език не е задължителен

Условия:
- Немски трудов договор
- работа на 2 смени, понеделник - събота
- начална заплата: 10.80-14.50 евро бруто/час
- настаняване: 180 евро
- транспорт от настаняване до работно място: 50-70 евро
- поддръжка за получаване на необходимите документи (банкова карта, здравна карта и др.)

Отговорности:
- нарязване, обезкостяване, обработка, пакетиране на свинско месо

Телефон за връзка: 0040/745 264 430 Vion Food Group на whatsapp или viber

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Русе, Гр. Пловдив, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Дата:

15.11.2021

Организация:

Vion Romania SRL

Детайли за организацията:

Повече информация за Vion Romania SRL може да получите ТУК