ЗАВАРЧИК / Редовна смяна / - Пловдив

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Наш клиент търси да назначи прецизни и мотивирани за работа кандидати за следната позиция:

ЗАВАРЧИК / Редовна смяна /

Отговорности:
Изработване на различни малки, средни и големи конструкции посредством СО2 заваряване;
Изпълнение на механо-шлосерски задачи в подготовката на заваряваните детайли и в хода на самото заваряване;
Разчитане на техническата документация при изработваните конструкции и възли;
Използване на техническите средства по правилен и целесъобразен начин.

Квалификация:
Средно техническо образование;
Опит с СО2 заваряване и работа със заваръчно оборудване;
Умения за работа с мостов или конзолен кран (предимство);
Сертификат за квалификация като заварчик;
Умения за работа с механо-шлосерски инструментариум.

Нашето предложение:
Възможност за развитие в международна компания с изградена ясна политика на развитието;
Допълнителн социален пакет;
Допълнително здравно застраховане;
Поевтиняване на храната
Голямо разнообразие от спортни активности, посредством доставчик на спортни услуги;
ваучери за храна;
Преференциални цени и отстъпки в различни търговски обекти.

Ако предложението ни Ви се струва интересно и отговаряте на зададените критерии, моля, изпратете ни своето актуално CV като посочите референтния номер на позицията.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1700 до 2100 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

17.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК