Монтажник в производството - Брезово

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка разширяване на дейността на наш клиент, търсим опитни и квалифицирани кандидати на позицията:

Монтажник в производството

Компанията предлага:
- Много добро възнаграждение;
- Допълнителни бонуси;
- Трудов договор;
- Работно облекло и много добри условия на труд;
- Безплатен фирмен транспорт от и до работното място;
- Ваучери за храна;
- Възможност за професионално развитие;

Изисквания:
- Средно образование;
- Предишен опит ще се счита за предимство, но НЕ Е задължителен;
- Възможност за работа на смени;
- Отговорно отношение към процеса, стриктно спазване на вътрешната дисциплина и правила;
- Самоинициатива за анализиране и отстраняване на проблеми;
- Сръчност и самоинициатива;

Задължения:
- Качествено и навременно изработване на съответните детайли;
- Сглобяване на отделните елементи;
- Спазване на работните процедури с цел оптимизиране на работния процес;
- Следене качеството на готовия продукт;

Ако нашето предложение за работа представлява интерес за вас, не се колебайте, а ни изпратете Ваша актуална автобиография. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати!

Очакваме ви!

Менпауър България притежава лицензен номер № 183 / 27.12.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр.

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК