НАЧАЛНИК СМЯНА - ПРОИЗВОДСТВO - Перник

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За един от нашите лоялни партньори, една от най-известните международни компании от хранително-вкусовата индустрия, търсим да назначим опитен и отговорен кандидат за позицията:

НАЧАЛНИК СМЯНА - ПРОИЗВОДСТВО

Отговорностите и задълженията са:
- Контролиране правилното движение на документите за вход и изход на материалите, както и за коректното въвеждане на данните в специализирания складов софтуер;
- Организиране на процесите в склада – оптимизация и контрол;
- Основно участие при извършването на инвентаризации в склада;
- Разпределяне и контрол на работата на складови работници;
- Следене за правилната организация и изпълнението на трудовите задължения на подчинените му служители;
- Осъществява необходимата координация между шофьори и склад.
- Спазва всички законови изисквания за складиране, обработка и транспортиране.

Изисквания за заемане на длъжността:
- Задължителен опит на същата позиция - поне 2 години;
- Отлични ръководни и организационни умения;
- Отлична компютърна грамотност и опит с ползването на ERP система;
- Инициативност, отговорност, коректност и организираност.

Предложението на компанията:
- Отлично възнаграждение в зависимост от опита на подходящия кандидат в диапазона 1800-2000 лева нето;
- Отлични условия на труд в нова и модерна производствена база;
- Отличен допълнителен социален пакет.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете вашето актуално CV!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2200 до 2500 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Перник

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК