Оператор

Ние сме фирма развиваща се в сферата на бързоборотни стоки, като основната ни дейност е бутилиране на изворна вода.

Имаме новооткрита позиция за Оператор в производствената ни база.

Вашите задачи:

Извършвате различни технологични процеси, свързани с производство или опаковане;
Почиствате технологичното оборудване, инструменти и работните помещения след приключване на производствения процес;
Отговаряте за правилната експлоатация и почистване на оборудването, с което работи;
Спазвате стриктно стандартните оперативни процедури за производство и почистване;
Стриктно спазвате изискванията на Добрата производствена практика и Здраве и безопасност при работа за носене на работното облекло, хигиена и поведение в работните зони;

Нашите изисквания:

Средно образование;
Предишен опит се счита за предимство.

Нашето предложение:

Работа в сигурна компания ;
Твърдо възнаграждение получавано винаги навреме;
Приятелска работна атмосфера;

Очакваме Вашата автобиография с актуална снимка.

Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. гр.Тетевен

Адрес:

София

Дата:

25.11.2021

Организация:

Дойчинов

Детайли за организацията:

Повече информация за Дойчинов може да получите ТУК