Оператор/ка в производство / може и без опит / - Асеновград

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Към момента търсим да присъединим към екипа на наш партньор - производствена компания, отговорни и мотивирани кандидати на позицията:

Оператор/ка в производство / може и без опит /

Какво предлагаме:
- Много добро възнаграждение плюс допълнителни бонуси;
- Безплатен фирмен транспорт;
- Ваучери за храна - 60лв.
- Работно облекло и много добри условия на труд;
- Регламентирани почивки през работната смяна;
- Платен годишен отпуск;
- Почивни дни - събота и неделя;

Изисквания:
- Предишен производствен опит ще се счита за предимство, но не е задължително условие;
- Възможност за работа на сменен режим;
- Способност за работа в динамична среда;
- Сръчност и прецизност при изпълнение на поставените задачи;
- Умение за работа в екип;

Задължения и отговорности:
- Изпълнение на производствени задачи, съгласно зададения режим на работа;
- Работа с производственото оборудване и следване на работните инструкции;
- Спазване на изискванията за качество на продукцията.
- Навременно изпълнение на поставените задачи;

Ако нашето предложение ви е заинтригувало и искате да станете част от екипа на утвърдена компания, моля изпратете ни Ваша актуална автобиография! Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати!

Очакваме ви!

Менпауър България притежава лицензен номер № 183 / 27.12.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр.

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

01.12.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК