ОПЕРАТОРИ/КИ В ПРОИЗВОДСТВО - САМОЛЕТНА ИНДУСТРИЯ - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, производител на детайли използвани в авиацията и машиностроенето, търсим мотивиран и надежден кандидат за позиция:

ОПЕРАТОРИ/КИ В ПРОИЗВОДСТВО - САМОЛЕТНА ИНДУСТРИЯ

Изисквания към кандидатите:
Средно образование;
Отговорно отношение към процеса, стриктно спазване на вътрешната дисциплина и правила;
Желание за дългосрочна ангажираност и мотивация;
Способността да вижда детайли ясно;

Задълженията Ви ще включват:
Прочитане и разбиране на инструкциите за работа;
Поддържане в добър вид и калибриране на инструментите за работа;
Подготвяне на изделието за автоматично навиване;
Почистване на работния плот и стремеж към минимални загуби.

Компанията предлага:
Дългосрочна ангажираност в международна компания с утвърдени стандарти;
Локация в близост до метрото;
Чисто, подрередно и спретнато работно място, с удобен стол;
Раб.време /понеделник-петък/ БЕЗ нощни смени;
Усмихнат, любезен и услужлив колектив с обща корпоративна култура;
Добро възнаграждение, което се актуализира всяка година;
Социален пакет - 80 лв. ваучери за храна;
Подсигуряване на карта за градски транспорт.

ВАЖНО!!!! Във връзка с новоприетите мерки за борба с пандемията от COVID-19, от всички кандидати НЕ СЕ ИЗИСКВА ДА ПРИТЕЖАВАТ ЗЕЛЕН СЕРТИФИКАТ за интервю или започване на работа!!!

Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, моля обаде се на телефон 0878845374 или 0879958620 изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 1500 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.02.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК