Машинен оператор за цех за производство на млечни продукти

C-Tam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, производствена компания в хранителния бранш, търсим да назначим отговорни и мотивирани служители на позиция, Машинен оператор

Вашите отговорности ще включват:

Проверка и контрол на машините в процеса на работа
Зареждане на необходимите продукти в производствените машини
Подържа работното си място чисто и подредено
Изисквания:

Предишен опит като машинен оператор
Бързина и сръчност
Компанията предлага:

Постоянен трудов договор с възможност за дългосрочна заетост
Редовно месечно възнаграждение с реални осигуровки;
Фирмено обучение с възможност за развитие
Работно облекло;
СиТийм ООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз 1881/18.05.2015 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1200 лева на месец

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

12.01.2022

Организация:

CTeam

Детайли за организацията:

Повече информация за CTeam може да получите ТУК