Kвалифициран/неквалифициран персонал за кланица

Описание

Търсим квалифициран/неквалифициран персонал за
кланица

Местоположениe: Германия , Emstek

Компания: Vion Food Group

Изисквания:
- възможност за работа на смени
- отговорност, сериозност, ангажираност в работата
- опит не е задължителен, но е предимство
- минимални познания по английски или немски език
- covid сертификат
- свидетелство за съдимост

Условия:
- Немски трудов договор
- работа на 2 смени
- начална заплата: 11-14.50 евро бруто/час
- настаняване: 250 евро
- транспорт от настаняване до работно място: 50 евро
- поддръжка за получаване на необходимите документи (банкова карта, здравна карта и др.)

Отговорности:
- нарязване, обезкостяване, обработка, пакетиране на говеждо и свинско месо

Телефон за връзка: 0040/745 264 430 Vion Food Group на whatsapp

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Дата:

21.01.2022

Организация:

Vion Romania SRL

Детайли за организацията:

Повече информация за Vion Romania SRL може да получите ТУК