Служители/ки за сглобяване на малки детайли (Осигурен транспорт / без нощна смяна)- Перник

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е международна компания, отвърден лидер в производството на малки компоненти, приложими в търговската и военна авиация - търсим да назначим:

Служители/ки за сглобяване на малки детайли:

Основни задължения:
Извършва намотки на малки детайли според предварително установени процедури;
Изпълнява дейности по почистването и поддържането на детайлите, следвайки указаните инструкции;
Подава информация при открити несъответствия на изработените детайли;
Спазва и следва работните инструкции за производството на детайлите;
Проверява за правилното калибриране на оборудването;
Спазва условията за безопасност на труда и хигиената на работното място.
Компанията предлага:
Много добро стартово възнаграждение на пълни осигуровки;
Осигурен транспорт до работното място и обратно;
Социален пакет: Ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване + включен дентален пакет.
Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения;
Работа на двусменен режим (без нощни смени);
Много добри условия на труд в чисти и климатизирани помещения.
Изисквания към кандидата:ю

Средно образование;
Опит в сферата на производството ще бъде предимство;
Сръчност, търпение и внимание към детайлите.
Отговорност, дисциплинираност и умение за работа в екип;
Умение за спазване на срокове;

Ейч Ейч Ар Ес България ЕООД - № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1700 лева на месец

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. Перник

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

20.10.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК