Електромонтьор

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от холдинга на Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се доставчици на продукти в сферата на монетосеченето и лидер в производството на инвестиционни продукти и колекционерски изделия.

За наш партньор, международна компания с утвърдени стандарти за производство на хартия и опаковки, търсим:

Основни отговорности:
* Отговаря за техническото обслужване и началната диагностика;
* Извършва превантивни, профилактични и планирани ремонти;
* Инсталира и монтира електрически съоръжения, кабелни тераси и изгражда заземителни инсталации;
* Участва в електрически превключвания;
* Работи със специализирани инструменти и оборудване.

Компанията предлага:
* Постоянен трудов договор и пълни осигуровки;
* Отлично възнаграждение и допълнителни бонуси;
* Въвеждащо обучение;
* Възможност за работа на редовна смяна и на смени;
* Ваучери за храна;
* Осигурен транспорт;
* Осигурено работно облекло;
* Допълнително здравно осигуряване;
* Работа в утвърдена международна компания;
* Възможност за професионално обучение и развитие.

Изисквания за заемане на длъжността:
* Завършено средно образование - специалност Електротехника;
* Много добри теоретични знания в сферата;
* Умения за разчитане на електрически схеми и чертежи;
* Умения за работа с ръчни ел. инструменти и специализирано оборудване;
* Спазване на правилата за електро-безопасност на оборудването и инсталациите.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Профил:
Електротехника

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив, Гр. Пазарджик, Гр. Кричим; Перущица; Пещера

Адрес:

Пловдив

Дата:

12.07.2022

Организация:

Bulmint Recruitment

Повече информация за Bulmint Recruitment може да получите ТУК