Оператор на струг /редовна смяна/

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от холдинга на Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се доставчици на продукти в сферата на монетосеченето и лидер в производството на инвестиционни продукти и колекционерски изделия.

За наш партньор, чуждестранна компания за производство на машини от неръждаема стомана, в момента търсим:

Оператор на струг

Основни отговорности:
* Извършва операции на универсален струг за обработка на метал;
* Изработва различни по сложност детайли, както и такива със специални изисквания и висок клас на точност;
* Стругова различни повърхнини;
* Изработва различни резервни части и детайли, необходими за ремонта на производствените машини;
* Работи с техническа документация;
* Следи за правилното функциониране на поверената му машина;
* Изпълнява своевременно поставените му задачи.

Компанията предлага:
* Трудов договор и пълни осигуровки;
* Петдневна работна седмица (от понеделник до петък);
* Работа на редовна смяна;
* Ваучери за храна;
* Осигурен транспорт от гр. Пловдив, гр. Сопот и гр. Карлово;
* Допълнителна здравна застраховка;
* Постоянна работа в утвърдена компания.

Изисквания за заемане на длъжността:
* Средно образование;
* Умения за работа с универсален струг;
* Опит в работата с фреза се счита за предимство;
* Умения за разчитане и за работа с техническа документация;
* Умения за работа в екип;
* Отговорност отношение към поставените задачи.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно

Специални умения:
Умения за работа с универсален струг Умения за работа и разчитане на техническа документация

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Пловдив

Дата:

21.04.2022

Организация:

Bulmint Recruitment

Повече информация за Bulmint Recruitment може да получите ТУК