ЛАБОРАНТ НА СМЕНИ

Описание

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ :

-Извършва краен, текущ и/или входящ контрол на произвежданите продукти;
-Провежда анализи на продукцията в съответствие със стандартизационните документи;
-Отразява всички етапи при провеждане на пробите и анализите в лабораторни формуляри;
-Следи за наличието, съхранението и актуализацията на лабораторната документация;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ :

-3 СМЕНЕН РЕЖИМ НА РАБОТА ;
-Обучение за кандидатите без опит;
-Реален трудов договор и осигуровки върху цялата заплата;
-Изплащане на заплатата на 1во число от месеца, следващ отработения;
-Увеличение на основната заплата след изтичане на изпитателния срок;
-Осигуряване за 2-ра категория труд;
-Ваучери за храна в размер на 80 лв./месец
-Подаръчни ваучери за Великден и Коледа ;
-200 лв. за лекарства и 150 лв. за зъболечение на година;
-Работно облекло, работни обувки и лични предпазни средства;
-Преференциални цени за корпоративни SIM карти за лично ползване;
-Закупуване на фирмени продукти с отстъпка;
-Карти с отстъпки за пазаруване в Зора, Метро, Мr. Bricolage, Joy Optics, Петрол и др

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
-СРЕДНО ИЛИ ВИСШЕ ХИМИЧЕСКО ОБРАЗОВАНИЕ;
-Професионален опит като лаборант в аналитична лаборатория е за предпочитане;
-Добри компютърни умения (MS Office).

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
-Актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:
ХИМИЧЕСКО

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Химия, горива и минно дело

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

бул. Трети март 21

Дата:

25.05.2022

Организация:

Оргахим

Детайли за организацията:

Повече информация за Оргахим може да получите ТУК