ЗАВАРЧИК СО2 редовна смяна

Фирма "ДАНКО СИСТЕМС" ООД е металообработваща фирма и във връзка с разширяването на производството търси да назначи СО2 заварчик.

Отговорности:
- Заваряват се тръбни рамки за мебели, дебелина на материалите за заваряване до 4мм.
- Качествено изпълнение на производствените задачи;
- Стриктно спазване на възложените задачи;

Предлагаме:
- Стартово нетно възнаграждение - 1400 лв.;
- Стриктно спазване на договореностите между страните;
- Здравословни и безопасни условия на труд;
- Социални придобивки;
- Отлични условия на работа в динамична среда;
- Работа в млад и енергичен екип;
- Начално и периодични обучения;

Работно време: от 8:00 часа до 16:30 часа
Почивни дни: събота и неделя

Има възможност да изберете в коя от двете ни производствени бази да сте позиционирани.
Едната се намира в близост до зеленчуковата борса в посока с. Първенец, а другата - в с. Рогош.

Ако имате интерес и желание да развиете практически умения за работа с машини и производствено оборудване, ще се радваме да разгледаме и обсъдим Вашата кандидатура.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 1600 лева на месец

Категория:

Производство
Металургия и минно дело
Производство - Мебели / Дърводелство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Кукленско шосе

Дата:

29.04.2022

Организация:

ДАНКО СИСТЕМС ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ДАНКО СИСТЕМС ООД може да получите ТУК