Оператор бутилираща линия с опит

Клиент на "КРЕАТИВО ЕООД" търси да назначи Оператор бутилираща линия с опит в предприятие за бутилиране на безалкохолни напитки. Предлага се въвеждащо обучение.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
1. Завършено средно образование
2. Основни технически умения
3. Опит на подобна позиция

ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА ПОЗИЦИЯТА:
- Работи в екип на машини от линия за производство на безалкохолни напитки;
- Подготвя и контролира машините на производствената линия, следи за качеството на произвеждания продукт и спазва разходните норми за материали;
- Участва в текущата поддръжка на машините и отговаря за правилната им експлоатация;
- Грижи се за почистването на машините и сортиране на отпадъците, според наличните процедури.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

1. Работно време - I смяна 6.00-14.00; II смяна - 14.00-22.00; нощна смяна - 22.00-6.00 часа.
2. Стартово брутно възнаграждение – 1100 лева
3..Допълнителна сума за хранене - 3,60 лева нето на отработен ден
4. Бонус от 160 лева за постигнати цели
5. Допълнителни суми от 100лв. бруто за нощен труд и 80 лева за работа на смени
6. Осигурен е безплатен слуоебен транспорт.
7. Постоянен трудов договор

"Креативо" ЕООД е посредническа агенция, която работи БЕЗПЛАТНО ЗА КАНДИДАТИТЕ!!!
Лиценз за посредническа дейност по наемане на работа в Република България № 2167 от 09.12.2016 година - безсрочен. Удостоверение за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа № 328 от 24.04.2020 година - валидно до 24.04.2025 година.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани строго конфиденциално и в съответствие със ЗЗЛД. Само с одобрените по документи кандидати ще се свържем.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 1100 до 1200 лева на месец

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Дата:

29.04.2022

Организация:

"Креативо" ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "Креативо" ЕООД може да получите ТУК