Техник-поточни линии

HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим Техник - поточни линии, за компания, която се заниамва с производство на различни части приложими в различни индустрии - автомобилна, и др.

Отговорности:
Отговаря и следи за работните параметри и изправността на поверените линии за производство;
Идентифициране и отстраняване на възникнали проблеми;
Участва при монтаж/демонтаж, настройка и пускане на нови машини;
Отгововаря за правилната експлоатация на повереното оборудване;
Изготвяне необходимите документи и спазване изискванията на стандарт IATF 16949.

Компанията предлага:
Трудов договор - пълни осигуровки;
Конкурентно възнаграждение, отличен социален пакет;
Дългосрочност в трудовите отношения;
Коректен работодател;
Трисменен режим на работа.

Изисквания:
Средно/Висше техническо образование;
Минимум 1 година опит в поддръжката на автоматизирани поточни линии;
Отлични умения за работа с техническа документация/чертежи;
Внимание към детайла и добри аналитични умения;
Умения за работа в екипна обстановка.

В случай, че предизвикахме интереса Ви, ще се радваме да получим Ваша актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта №2361 от 15.09.2017г.

От „Ейч Ар Ес България“ ЕООД събираме следните данни за Вас, като: имена, адрес, телефон, пол, години, професионален опит, образованиe, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:
технически

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Ботевград

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

29.04.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК