Заварчик

Описание

ЗАВАРЧИК

Основни Отговорности:

Извършва заваряване и рязане на машинни елементи, детайли и съоръжения, като се запознава с техническата и технологична документация за заваряване;
При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на длъжността.
Следи и поддържа работната площадка във вид, който дава възможност за точно и качествено извършване на работата.
Спазва утвърдените в предприятието правила за здравословни и безопасни условия на труд и правилата за противопожарна безопасност.
Следва технологичните изисквания на работния процес.
Задължително ползва работно облекло и лични предпазни средства - каска, очила, маска.

Изисквания към кандидатите:

Опит в заваряването минимум 2-3 години и предимно с МИГ МАГ процес.
Умение да четат и използват технически чертежи.
Сертификат за придобита квалификация за упражняване на професията.
Старание и прецизност.
Възможност за командировки в страната и чужбина.

Компанията Предлага:

Постоянен трудов договор с изпитателен срок 6 месеца.
Безопасни условия на труд и работно облекло.
20 работни дни отпуска.
Ваучери за храна.
Всички разноски по време на командировките са за сметка на работодателя.
Работно време от 08:00 до 17:00.
Обучение и възможност за придобиване на професионална квалификация.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул Ген Струков 5, Свиленград

Дата:

09.05.2022

Организация:

Sistemteknik

Детайли за организацията:

Повече информация за Sistemteknik може да получите ТУК