Началник смяна

DEKRA Arbeit Groupе е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За наш партньор – с уникално производство и иновативен подход, търсим да назначим амбицирани професионалисти, които да се присъединят към екипа на позиция:

НАЧАЛНИК СМЯНА

Основни отговорности:
Ръководи и организира производствения процес и работата на производствената смяна;
Контролира изпълнението на зададените цели по време на смяната и правилното предаване на информацията свързана с работния процес между двете смени;
Отговаря за управлението на производствената линия в съответствие с поставеното задание и изискванията за качество;
Участва в подбора и проследява процеса по въвеждането на новите служители;
Изготвя седмични графици;
Обобщава производствените резултати, чрез следените параметри за контрол на производителността.

Основни изисквания:
Средно или висше образование, предимство - технически или химически профил;
Английски език на работно ниво;
Предишен опит в производствено предприятие;
Опит в управление на екипи, организационни и комуникативни умения;
Проактивност, способност за приоритизиране и планиране;
Възможност за работа по график, с 8-часови смени, вкл. и нощни.

Компанията предлага:
Отлични условия на работа във високотехнологично производство;
Конкурентно възнаграждение;
Сигурна и стабилна работа с възможност за развитие;
Обучение от най-добрите специалисти в областта;
Изключително отношение и иновативен подход към персонала от висш мениджмънт;
Работно място в рамките на града;
Работа с високотехнологично, ново оборудване.

Ако разпознавате себе си в горните изисквания и търсите възможност да продължите професионалното си развитие в иновативна компания, моля изпратете ни Вашата автобиография или се свържете директно с нас на тел. 0877 44 37 43

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Лиценз № 2450 /08.02.2018 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Категория:

Производство
Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

бул България 88 офис 11

Дата:

29.06.2022

Организация:

Декра Арбейт България ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Декра Арбейт България ЕООД може да получите ТУК