Общ работник в производство

DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни немски компании за персонал с над 120 офиса в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.
За наш партньор – стартираща компания с уникално производство за Европа, силна визия и иновативен подход, търсим да назначим служители, които да се присъединят към екипа на позиция:

ОБЩ РАБОТНИК
ИЗПРАТЕТЕ АВТОБИОГРАФИЯ ИЛИ СЕ ОБАДЕТЕ НА 0877 44 37 43
Възможност за ЗАПОЧВАНЕ ВЕДНАГА, след проведено интервю.

Компанията предлага:
• Едносменен режим на работа - 8 часов работен ден.;
• Петдневна работна седмица – от понеделник до петък;
• Tрудов договор
• Мотивиращо заплащане;
• Изключително отношение и иновативен подход към персонала от висш мениджмънт;
• Работно място в рамките на града;
• Възможност за развитие;
• Възможност да бъдете част от стартираща компания.

Основни отговорности:
• Извършване на обща работа в стартираща производствена компания;
• Подрежда и пренася материали според изискванията на ръководителя;
• Товаро-разтоварна дейност;
• Подпомага дейността на техниците за сглобяването на производствено оборудване;

Основни изисквания:
• Средно образование;
• Желание за работа;
• Прецизност, внимание към детайлите и изпълнителност.
*Опит НЕ е задължителен, но ще се счита за предимство.

Високо оценяваме Вашия интерес към компанията и очакваме да получим Вашата автобиография.

Станете част от нашия професионален екип!

Трудовите договори се сключват с ДЕКРА Арбейт България ЕООД. Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Лиценз № 235/08.02.2018 г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

бул България 88 офис 11

Дата:

29.06.2022

Организация:

Декра Арбейт България ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Декра Арбейт България ЕООД може да получите ТУК