ОПЕРАТОР КАЧЕСТВО

Към настоящия момент Adecco търси да назначи за свой доверен партньор: ОПЕРАТОР КАЧЕСТВО

Основни задължения:

- Организирa дейността по контрол на качеството;

- Проследява отклоненията в качествените показатели на готовата продукция;

- Анализира откритите несъответствия и взема мерки за тяхното отстраняване;

- Контролира изправността на измервателните уреди и апаратура;

- Подготвя необходимата документация, свързана с дейността по контрол на качеството;

Основни изисквания:

- Средно образование (техническо образование ще бъде предимство);

- Професионален опит – опит в производство ще се счита за предимство;

- Компютърна грамотност – начално ниво;

- Внимание към детайлите;

Компанията предлага:

- Работна седмица от понеделник до неделя, по 8 часа ( 3 работни и 1 почивен ден, по график, включително и нощни смени);

- Много добро възнаграждение;

- Допълнителни социални придобивки;

- Професионално обучение;

- Работа в динамична среда;

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

23.05.2022

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК