МОНТАЖНИЦИ ЗА СГЛОБЯВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕДИ - РЕДОВНА СМЯНА

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивирани и квалифицирани кандидати да станат част от екипа на наш клиент – производствена компания, на позицията:

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

Минимум средно образование, техническо с предимство;
Сръчност и технически умения;
Отговорно отношение и дисциплинираност;
Умение за работа в екип;
Опит при работа с машини е предимство.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ СВЪРЗАНИ С РАБОТАТА:

Производствени и технологични операции, свързани с монтажа на електрически велосипеди, за които е преминато обучение;
Основно познаване на начина на работа на технолoгичното оборудване в производството;
Стриктно спазване на работните инструкции, технологичната документация и конкретни изисквания за качество;
Обучение за нови операции, съгласно плановете за обучение в производството и предаване на опита си към останалите монтажници;
Спазване изискванията и инструкциите за работа и безопасност.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

Гарантирано, конкурентно възнаграждение с пълни осигуровки;
Допълнителни бонуси, според постигнатите резултати;
Осигурен безплатен транспорт и паркинг за лични автомобили;
Осигурена безплатна храна.
Работно време от 7:30 до 16:30 часа.
Почивни дни СЪБОТА и НЕДЕЛЯ.
Ако това предложение представлява интерес за вас, моля изпратете ни Ваша актуална автобиография! Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати!

Очакваме ви!

Менпауър България притежава лицензен номер № 382 / 29.11.2021 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

06.06.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК