ОПЕРАТОРИ В ПРОИЗВОДСТВО (без задължителен опит)

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с развитие на дейността на нашия клиент – международна производствена компания, ние търсим сериозни, прецизни и мотивирани кандидати за позицията:

Оператор в производство (без задължителен опит)

Нащето предложение е:

• Постоянна работа на трудов договор във високотехнологична компания, подходяща за мъже и жени, без задължителен опит;
• Работно време на смени, както и почивни съботи, недели, празнични дни;
• Приятелска атмосфера и добро отношение към служителите;
• 80 лв. ваучери за храна;
• Бонуси за производителност;
• 13-та работна заплата;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Карта Мултиспорт (частично покритие);
• Възможност за допълнителни доходи;
• Осигурен паркинг;
• Удобни транспортни връзки: метростанция "Дружба", автобуси 84,88,184,204,384,404,604, тролейбуси 4 и 11.

Работните задължения ще включват:

• Сглобяване на компоненти спрямо производствените норми и качеството;
• Качествен визуален контрол на готовата продукция;
• Спояване на фини компоненти;
• Преопаковане и поставяне на стикери.

От Вас се изисква:

• Желание за обучение, мотивация за работа и сериозно отношение;
• Готовност за работа на смени;
• Опит в производство и подходящо образование ще се считат за предимство.

Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с Вас за повече информация.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана! Благодарим Ви!
Менпауър България притежава лицензен номер № 382 / 29.11.2021г за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Трудово възнаграждение:

От 1455 до 1700 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

06.06.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК