ОПЕРАТОРИ ПРОИЗВОДСТВЕНА ЛИНИЯ - ОПАКОВАНЕ

DEKRA Arbeit Groupе е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За наш доверен партньор – ППС МАНУФАКЧЪРИНГ АД, стартъп компания, която е единствен производител в Европа на нитрилни ръкавици за здравеопазването и хранително-вкусовата промишленост, търсим да назначим отговорни служители, които имат желание да се учат и развиват заедно с тях на позиция:

Какви ще бъдат Вашите отговорности:

•Изпълнява ръчни операции в седнало положение на напълно автоматизирана поточна
линия;
•Опаковане и преопаковане на готовата продукция в кутии и кашони, според зададените
указания;
•Проследяване на качеството на произвежданите продукти, според технологичните
изисквания;
•Отговаряне за правилното етикетиране и подреждане на произведената продукция;
•Поддържане и следене на наличности от нужните консумативи от материали за опаковане.

Какво търсим:

•Умения за работа в екип и добри личностни качества;
•Наблюдателност, сръчност и отговорност към работата;
•Предишен опит в областта, ще се счита за предимство, но не е задължителен;
•Готовност за работа на трисменен режим.

Какво предлагаме:

•Възможност за работа в бързоразвиваща се компания, като един от първите 20
служителя;
•Удобна локация - работно място в гр. Пловдив;
•Прозрачност и коректност в трудовите отношения;
•Изключително отношение и иновативен подход към персонала от ръководителите на
отдели;
•Въвеждащо обучение, което ще осигури максимални резултати;
•Разнообразие в работния процес и отлична атмосфера;
•Работа в екип, в които се ценят човешките качества;
•Стриктно спазване на стандартите и нормативните изисквания по отношение на
здравословни и безопасни условия на труд.

Ако предложението ни представлява интерес за Вас и имате желание да станете част от семейството на ППС МАНУФАКЧЪРИНГ АД, моля кандидатствайте с актуална автобиография и снимка.

За повече информация можете да се свържете с нас на тел. 0877 443 743; 0876 024 647; 0877 443 591.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Лиценз № 2450 /08.02.2018 г

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Производство
Химия, горива и минно дело
Производство - фармация

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

бул България 88 офис 11

Дата:

05.07.2022

Организация:

Декра Арбейт България ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Декра Арбейт България ЕООД може да получите ТУК