Леяр- София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор, лидер на немския и европейски пазар за дообработка и отливки от алуминий и цинк сме в търсене на опитен и отговорен кандидат за позицията:

Леяр
Отговорности:
• Подготовка на машината и леярската форма за работа;
• Работа с леярския автомат;
• Спазва предписанията за безопасност на труда;
• Следи и темперира формата според параметрите и настройките;
• Следи за качеството на серийно производсто.

Компанията предлага:
• Добра работна атмосфера;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Индивидуална оферта за разходи по транспорт и настаняване;
• Обучение и възможност за професионално развитие.

Изисквания:
• Средно образование;
• Работа с FRECH машини е предимство;
• Готовност за работа на смени.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.201

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

10.06.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК