Служители за производство - осигурен фирмен транспорт

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е международен лидер в производството на бързооборотни стоки и за него търсим служители за произвдоство, като опитът не е задължителен:

Основни задължения:

Отговаря и следи за правилното изпълнение на производствения процес;
Стриктно води и записва производствена документация за дадения продукт;
Отговаря и спазва стандартите за съхранение на готовата продукция;
Участва и контролира технологичния процес на производство;
Контролира и участва при приемането и разтоварването на суровините за произвеждания продукт.

Компаният предлага:

Трудов договор на пълни осигуровки;
Добър социален пакет - ваучери за храна, ДЗО, възможност за карта за спорт.;
Осигурен транспорт от гр. Сливница - с. Петърч - с. Маслово;
Допълнителни социални придобивки при настъпване на различни събития;
20 дни платен годишен отпуск;
Осигурено работно облекло;
Сигурност и дългосрочност.

Изисквания към кандидата:

Възможност за работа на трисменен режим - първа, втора и нощна смяна;
Отговорност, постоянство и внимание към детайлите;
Средно образование в сферата на хранително-вкусовата промишленост ще се счита за предимство;
Умения за работа в екип;
ОПИТ не се изисква.

Възможност за започване веднага!

При интерес, моля обади се директно на тел: 0882-948-214!

Ако имаш роднини, приятели, познати, можеш да ни препоръчаш като споделиш линка към обявата или номера за контакт: 0882-948-214.

Позицията е подходяща за кандидати с и БЕЗ опит в сферата на производството.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 1800 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Сливница

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

10.06.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК