Служител опаковане - редовна смяна

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от холдинга на Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се доставчици на продукти в сферата на монетосеченето и лидер в производството на инвестиционни продукти и колекционерски изделия.

За наш партньор, компания за производство на висококачествени козметични продукти и парфюми, в момента търсим:

Служител опаковане

Основни отговорности:
* Разфасова, опакова и маркира готовата продукция;
* Спазва установените правила за работа;
* Поддържа в добър вид работното си място.

Компанията предлага:
* Постоянен трудов договор и пълни осигуровки;
* Добро стартово възнаграждение;
* Редовна смяна;
* Регламентирани почивки през работния ден;
* Събота и неделя се почива, както и на официални празници;
* 20 дни платен годишен отпуск;
* Дългосрочна заетост в утвърдена компания.

Изисквания за заемане на длъжността:
* Завършено средно образование;
* Сръчност и прецизност при изпълнение на задълженията;
* Отговорно отношение и умения за работа в екип;
* Опитът на подобна позиция е предимство.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта 2889/04.10.2019.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Пловдив

Дата:

12.07.2022

Организация:

Bulmint Recruitment

Повече информация за Bulmint Recruitment може да получите ТУК