Електротехник улично осветление с категория С и опит с автокран

• Електротехник улично осветление с категория С и опит с автокран

За нас
Фирма Verstraete Enterprises е фамилна компания, специализирана в електро-енергийния сектор, по-специално в областта на инфра-структурните работи и свързването с електричество, газ, телекомуникации, както и общи електротехнически съоръжения (за различни региони в Белгия).

Описание и отговорности
∙ Обезопасяване и демонтажни дейности, свързани главно за улично осветление и въздушни кабелни преходи и мрежи
∙ Инсталация и свързване на реконструираните или нови улични осветители ,стадиони,поддръжка на обществени структури и обекти.
∙ Реконструкция и изграждане на същ. и ново улично осветление
∙ Височинна работа
∙ Опит при поставяне на стълбове от електропреносна въздушна мрежа
∙ Докладване при трудови злополуки
∙ Правилно използване на оборудването за безопасност
∙ Работа в съответствие с инструкциите на ръководителя на екипа/обекта, като работата се извършва навреме и качествено
∙ Работа в екип с 2-ма човека
∙ Имаме възможност да предложим договор в Белгия с обекти на фирмата

Изисквания и необходими умения
∙ Имате опит в работата с улично осветление
∙ Опит с електрически инсталации∙ Познания и опит в въздушни кабелни преходи,мрежи ниско,средно и високо напрежение
∙ Притежавате шофьорска книжка С ∙ Правоспособност да управлява автовишка и подемна механизация , автокран ∙ Желание за работа в Белгия и подписване на Белгийски договор с фирмата
∙ Техническо образование – електротехник
∙ Харесва ви да работите навън (при всякакви метеорологични условия)
∙ Говорите един от следните езици: Английским френски или нидерландски
∙ Вие сте гъвкави, надеждни и устойчиви на стрес

Ние Ви предлагаме
∙ Белгийски договор
∙ Мотивиращо възнаграждение, допълнение с надбавка за транспорт
∙ Професионално оборудване
∙ План за личностно развитие
∙ Настаняване
∙ Обучения

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Френски език, Холандски език

Образование:
Средно-специално

Профил:
ЕЛЕКТРОТЕХНИК

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 40000 до 5800 лева на месец

Категория:

Енергетика

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

17.06.2022

Организация:

Верстрате ентерпрайсес

Повече информация за Верстрате ентерпрайсес може да получите ТУК