Инженер-проектант

Фирма "Кяшиф" ЕООД, гр. Джебел, специализирана в производството на хидравлични цилиндри, във връзка с разширяването на производствените дейности и възможности, търси да назначи Инженер-проектант.

Изисквания:
· Голяма мотивация за самоусъвършенстване
· Много добри компютърни познания - опит с Autodesk приложенията е предимство;
· Английски език – B2;
· Висше образование – техническа специалност;
· Опит с ЕРП система (Microsoft Dynamics) е предимство.

Основни задължения:
· Проектира и разработва хидравлични цилиндри и компоненти;
· Подготовка на чертежи за производството;
· Участва при внедряване на нови изделия или технологии.

Фирмата предлага
· Добри условия на работа в млад и динамичен екип;
· Възможност за професионално развитие и израстване във фирмата;
· Осигурен безплатен транспорт и храна;
· Осигурено медицинско обслужване на място във фирмата;
· Стартова заплата: 1 300лв.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля, изпратете автобиографията си.

Ще се свържем с всички кандидати одобрени по документи.

*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор в рамките на следващите шест месеца от изтичането на обявата!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 0 лева на месец

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. Кърджали

Адрес:

гр. Джебел, ул. \"Йълдъръм\" №1

Дата:

24.06.2022

Организация:

Кяшиф ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Кяшиф ЕООД може да получите ТУК