Служител в отдел Продажби

Фирма "Кяшиф" ЕООД, гр. Джебел, специализирана в производството на хидравлични цилиндри, търси да назначи служител в отдел Продажби.

Изисквания:
• Голяма мотивация за самоусъвършенстване;
• Много добри компютърни познания - Microsoft Office;
• Английски език - много добро ниво на разбиране;
• Висше образование – техническа или икономическа специалност e предимство;
• Опит в работа с ЕРП система е голяма предимство;
• Опит в производствено предприятие е предимство;

Основни задължения:
• Работа с модул Продажби на фирмената ERP система - Microsoft Dynamics 365;
• Приема заявки на клиенти;
• Изготвя оферти към клиентите, участва в преговори за сключване на договори;
• Координира товаренето и превоза на стоки;
• Работа с Microsoft Office 365 - кореспонденция с контрагенти и преводи на английски език с Microsoft Outlook.

Фирмата предлага:
• Добри условия на работа в млад и динамичен екип;
• Възможност за професионално развитие;
• Осигурени безплатен транспорт и храна;
• Осигурено медицинско обслужване на място във фирмата;
• Атрактивно възнаграждение. Стартова заплата: 1 300 лв., увеличава се след изпитателния срок.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 0 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Кърджали

Адрес:

гр. Джебел, ул. \"Йълдъръм\" №1

Дата:

24.06.2022

Организация:

Кяшиф ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Кяшиф ЕООД може да получите ТУК