Строителен инженер, ръководител на екип от заварчици в Република Ирландия

Строителен инженер, ръководител на екип от заварчици в производство на метални изделия за строителството, Ирландия

Изисква се:
- Опит в подобна дейност 5 години;

- Английски език – B2 и повече;

Задължения:

- Координира и контролира работата на екипа, количеството и качеството на прозведените продукти;

- Да чете и пояснява на заварчиците 3D AutoCAD чертежи;

Предлага се:

- Постоянен Ирландски трудов договор с 6 месеца изпитетален срок;

- Ползва платен годишен отпуск 20 дни в годината плюс 8 дни национални празници

- Работно време минимум 40 часа седмично с възможност за допълнителни работни часове;

- Седмично заплащане, 12,40 -12,60 Евро на час, нетно възнаграждение /чисто след данъци/;

- Предлага се квартира, обзаведена самостоятелна стая в местна къща, 70 Евро на седмица с включени разходи за отопление, ток, вода и скоростен интернет;

2200 – 2600 евро на месец, нетно възнаграждение

За контакти тел, 02/944-92-80, 0889493365

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 4400 до 5200 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

22.07.2022