Работници в производство на паркет

ALPINA PARQUET е водещ български производител на дървени подови настилки с клик система. Нашето име се асоциира с висококачествени продукти и коректни партньорски взаимоотношения. Ние вярваме, че само чрез коректно и дългосрочно сътрудничество може да се породи истинският успех с тенденция за развитие. Производствената ни база е в Долна махала където е и работното място, за което се кандидатства.

ALPINA PARQUET търси да назначи РАБОТНИЦИ В ПАРКЕТНО ПРОИЗВОДСТВО, който да се присъедини към нашия млад и иновативен екип.

ИЗИСКВАНИЯ:
• Средно образование
• Сръчност, прецизност, добра концентрация и внимание към детайлите;
• Готовност за работа на смени
• Отговорно отношение към поставените задачи и изпълнението им
• Умения за работа в екип
• Желание и мотивация за работа
• Опит в производствено предприятие ще се сюита за предимство
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Окомплектова необходимите материали за изработване на паркет
• Пряко участва в изработването на паркета
• Бързо и качествено изпълнение на поставените задачи
• Изпълнение на производствени задачи и процеси според работното място
• Спазване на технологичните изисквания и инструкции
• Спазване на изискванията, свързани с качеството и безопасната работа
• Отговаря за правилната експлоатация на оборудването, което използва
• Поддържане на работното място чисто и в изправност.
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Редовно възнаграждение и коректни трудови отношения
• Дългосрочни трудови взаимоотношения
• Работа редовна смяна от 8.30-17.00 с 2 почивки от 12-12.30 и 14.45-15.00
• Възможности за развитие.
* Добро заплащане и материално стимулиране.
* Транспорт
Ако проявявате интерес към посочената длъжност, моля изпратете автобиография с актуални данни за контакт. Всички кандидатури ще бъдат обработени при условия на строга конфиденциалност.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
С кандидатстване по тази позицията, Вие декларирате, че предоставяте Вашите личните данни доброволно за целите по подбор на кандидати за тази позиция или бъдещи позиции, настъпващи в рамките на следващите две години в ALPINA PARQUET.

Данните Ви ще бъдат обработвани съгласно относимото българско и европейско законодателство.
Имате право по всяко време да оттеглите това Ваше съгласие.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

30.06.2022

Организация:

ЕМКОМ БЪЛГАРИЯ ЕООД

Повече информация за ЕМКОМ БЪЛГАРИЯ ЕООД може да получите ТУК