Оператор производство - редовна работна смяна

АББ е технологичен лидер в електроснабдяването, електрообзавеждането и автоматизацията, позволяващ по-устойчиво и ефективно бъдеще. Решенията на компанията обединяват инженерно ноу-хау и софтуер, за да оптимизират начина, по който нещата се произвеждат, предвижват, захранват и управляват. Надграждайки над 130 години върхови постижения, около 105 000 служители на АББ са ангажирани с иновациите, които ускоряват индустриалната трансформация.
АББ България, във връзка с разширяването на своята производствена дейност, търси:

Опрератори производството

Основните задължения включват:
Изработване и монтиране на ел. детайли в съответната ел. уредба;
Работа с и следене на техническа документация;
Извършване на краен монтаж на изделието;
Следене за правилното спазване и графика на процедурите по качеството на материала.

Основни изисквания:
Средно образование, средно-техническо ще бъде предимство;
Възможност за работа на смени;
Сръчност и наблюдателност;
Умение за работа в екип.

Компанията предлага:
Добро заплащане (основна заплата + бонус)
Ваучери за храна
Осигурен транспорт или фиксирана сума за покриване на транспортните разходи
Спорна карта на преференциална цена
Допълнително здравно осигуряване
Възможност за безплатни обучения
Допълнителни социални придобивки

Ако проявявате интерес и отговаряте на посочените изисквания, ще очакваме Вашата кандидатура и ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Индустриален път 1, № 14, Стряма

Дата:

13.04.2023

Организация:

АББ България ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АББ България ЕООД може да получите ТУК