Технически организатор в производството

АББ е технологичен лидер в електроснабдяването, електрообзавеждането и автоматизацията, позволяващ по-устойчиво и ефективно бъдеще. Решенията на компанията обединяват инженерно ноу-хау и софтуер, за да оптимизират начина, по който нещата се произвеждат, предвижват, захранват и управляват. Надграждайки над 130 години върхови постижения, около 105 000 служители на АББ са ангажирани с иновациите, които ускоряват индустриалната трансформация.

Във връзка с увеличаване на обема на работа търсим:

Задължения:

• Отговаря за организирането и контрола на производствения процес;
• Отговаря за разпределянето и контролирането на задачите по работни линии в отдела;
• Пряко участва в дейностите, свързани с оптимизацията на процесите в отдела;
• Спазва инструкции за вътрешен трудов ред и дисциплина и следи за тяхното спазване;
• Следи за наличието на материали и консумативи;
• Следи за наличността на инструментите и тяхната изправност в отдела;
• Създава, обработва и попълва таблици с производствена информация;
• Участва активно в крайния контрол на изделията;
• Систематизира и представя информация за производствената линия.

Изисквания:

• Средно или висше техническо образование, ще се счита за предимство;
• Опит в производствена среда не по-малко от две години;
• Добро владеене на MS Office / Word, Excel /;
• Добро владеене на английски език, ще се счита за предимство;
• Умения за работа в екип и способност за взимане на бързи решения в динамична среда;
• Комуникационни умения;
• Възможност за работа на смени;
• Отговорност и дисциплинираност.

Компанията предлага:

• Отлични условия на работа в динамична среда;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Работа в млад и енергичен екип;
• Мотивиращо заплащане и социални придобивки;
• Организиран транспорт до работното място;
• Осигурено медицинско обслужване на място;
• Възможности за развитие в международна компания.

Ако това е търсената от Вас позиция и отговаряте на посочените изисквания,
моля изпратете ни Вашата актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Индустриален път 1, № 14, Стряма

Дата:

10.07.2023

Организация:

АББ България ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АББ България ЕООД може да получите ТУК