Контрольор качество, Лаборатория

АББ (ABBN: SIX Swiss Ex) e водеща световна технологична компания, която подсилва трансформацията на обществото и индустрията, за да постигне едно по-продуктивно и устойчиво бъдеще. Свързвайки софтуер с портфолиото си от решения в областите на електроснабдяване и електрообзавеждане, роботика, автоматизация на процеси и задвижвания, АББ надскача границите на технологиите, за да повиши производителността до нови нива. С доказана история на постижения от над 130 години, успехът на АББ е воден от 110 000 талантливи служители в над 100 държави.

Във връзка с повишаване на нашето производство, търсим да назначим:

КОНТРОЛЬОР КАЧЕСТВО, ЛАБОРАТОРИЯ

Задължения:

• Създаване на протоколи за калибриране, архивиране на данни от измервания и калибриране;
• Проверяване на документацията с крайния продукт;
• Управлява лабораторното оборудване съгласно документацията. Оптимизиране на лабораторните измервания;
• Наблюдава и управлява външното калибриране на електрическото оборудване във фабриката;
• Работи с машини, съоръжения и инструменти, характерни за съответния работен процес;
• Следи за спазването на инструкциите за качество и технология на процесите в производството.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно-специално

Специални умения:
Изисквания: • Средно техническо образование; • Добра компютърна грамотност (MS Office); • Добър писмен и говорим английски ще се счита за предимство; • Отлични координационни умения; • Умения за работа в екип и комуникативност. Компанията предлага: • Отлични условия на работа в динамична среда; • Допълнително здравно осигуряване ; • Работа в млад и енергичен екип; • Мотивиращо заплащане и социални придобивки; • Организиран транспорт до работното място; • Осигурено медицинско обслужване на място; • Възможности за развитие в международна компания. Ако това е търсената от Вас позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни Вашата актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Индустриален път 1, № 14, Стряма

Дата:

14.10.2022

Организация:

АББ България ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АББ България ЕООД може да получите ТУК