Продуктов мениджър

Фирма,търговец и производител на детски стоки, аксесоари и мебели, търси опитен специалист за позицията ПРОДУКТОВ МЕНИДЖЪР.
Фирмата предлага много добри условия за работа и възможност за професионална реализация.

Основни задължения и отговорности:
*Организира и ръководи заявките и покупките на продукти с чуждестранни доставчици
*Следи заизпълнението им в производството
*Прави проучвания на пазара на база цени, нововъведения и нови тенденции
*Подава нужната информация и следи за изготвянето на опаковки, етикиране на стоката и сертификация
*Следи за сроковете на доставките, наличности, липси, излишъци и възникнали рекламации
*Следи обръщаемостта на стоките, като предлага и организира промоционални и маркетингови активности за отделните номенклатури
*Провежда продуктови обучения на служителите и дистрибуторите

Изисквания към кандидатите:
*Образование- висше, икономическо
*Отлично владеене на Excel, Word
*Много добро владеене на английски език
*Търговски и организационен опит
*Познания в областта на детски стоки - предимство
*Отлични комуникативни умения
*Умения за работа в екип

Ако позицията представлява интерес за Вас и имате необходимите знания и умения моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1800 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

02.11.2022

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал