Огняр,оператор студов център

Фабриката за шоколадови изделия в Своге търси да назначи Огняр, оператор студов център.

Отговорности:
∙ Поддържа в изправно състояние и осигурява ефективна работа на:
- водогрейните котли, промишлена газова инсталация и горивни уредби в котелна централа; - амонячна хладилна инсталация, охладителна инсталация (вода-гликол), съдове с повишена опасност(СПО съгласно Наредбата) и други инсталации;
- вентилационни и климатични камери, водоснабнителна мрежа и съоръжения и други.
∙ Осигурява постоянен контрол над контролно-измервателните електротехнически и топлотехнически уреди в котелна централа и студов център, съгласно Наредбата и вътрешните правила на Монделийз.
∙ Извършва мониторинг на ключови показатели на енергийните съоръжение;
∙ Осигурява редовно подаването на газ от газовото стопанство към Парова станция. ∙ Отговорен е за заявяването и приемането на природен газ. ∙ Извършва проверки и попълва редовно необходимите задължителни документи на Котлоагрегатите, СПО и Газ-метан инсталация.

Изисквания:
Средно специално техническо образование;
Свидетелство за правоспособност – заверено от ИДТН – Машинист на котли с високо (ниско) налягане;
Добри познания по механика и електротехника;
Познания за устройството на парни и водогрейни котли, омекотителни станции, газови инсталации и СПО;
Познания за устройството на хладилни и климатични инсталации;
Добра компютърна грамотност.

Какво Ви предлага Шоколадената фабрика в гр. Своге:
Трудов договор, осигуровки върху реалните възнаграждения, много добро заплащане, изградена бонусна схема;
Изплащане на процент прослужено време в пълен размер, независимо от естеството на трудовия стаж;
Работа на смени;
Покриване на разходите за храна до 55% - столова за изхранване на територията на фабриката;
Безплатни продукти на тримесечие;
Организиран служебен транспорт, съобразен с трисменния режим на работа;
Допълнителна здравна застраховка;
Застраховка “Живот” и “Злополука”;
Годишни медицински прегледи;
Покриване на разходите за детска градина и ясла до определен лимит;
Еднократна финансова помощ при раждане на дете.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Своге

Адрес:

бул. Драган Цанков 26, ет. 1, София 1113, Изток

Дата:

08.08.2022

Организация:

Консултантска компания "Торо Груп С"
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Консултантска компания "Торо Груп С" може да получите ТУК