СЛУЖИТЕЛИ В ПРОИЗВОДСТВО НА ЧАСТИ ЗА КОЛИ, САМОЛЕТИ, РОБОТИ М/Ж (без задължителен опит)- София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За един от нашите клиенти, производител на електронни елементи използвани в автомобилостроенето, търсим мотивиран и надежден кандидат за позиция:

СЛУЖИТЕЛИ В ПРОИЗВОДСТВО НА ЧАСТИ ЗА КОЛИ, САМОЛЕТИ, РОБОТИ
М/Ж (без задължителен опит)

Компанията предлага:
Постоянна работа на трудов договор във високотехнологична компания, подходяща за мъже и жени без ограничения във възрастта и без задължителен опит;
Въвеждащо и последващо обучение;
200 лв. ваучери за храна;
Бонуси за производителност;
Допълнително здравно осигуряване;
Карта Мултиспорт;
Възможност за допълнителни доходи;
Осигурен паркинг;
Подсигурен транспорт за всички служители и за всяка смяна ДИРЕКТНО ОТ ВАШИЯ ДОМ.

Изисквания към кандидатите:
Желание да се учите и развивате;
Основни умения за работа с компютър;
Готовност за работа на три смени;
Умение да работите в екип.

Задълженията Ви ще включват:
Работа с автоматизирани производствени машини;
Проследяване на производствения процес;
Работа с компютър;
Работа в екип;
Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, моля изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.09.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК