СЛУЖИТЕЛИ В ПРОИЗВОДСТВО НА МАЛКИ ЧАСТИ ЗА АВТОМОБИЛИ М/Ж (без задължителен опит)- Русе

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, търсим мотивирани и надеждни кандидати за позицията:

СЛУЖИТЕЛИ В ПРОИЗВОДСТВО НА МАЛКИ ЧАСТИ ЗА АВТОМОБИЛИ М/Ж
(без задължителен опит)

Компанията предлага:
Възможност за дългосрочна работа и развитие до ръководна позиция в международна компания;
Много добро стартово възнаграждение;
Ваучери за храна на стойност 200 лв;
Възможност за развитие във финансов и професионален аспект;
Обучение в западна Европа (покрити разноски в размер на 1040€ на месец);
Допълнително здравно осигуряване;
Подсигурен транспорт за всички служители.

Изисквания към кандидатите:
Средно образование;
Отговорно отношение към процеса, стриктно спазване на вътрешната дисциплина и правила;
Готовност за работа на смени;
Желание за дългосрочна ангажираност и мотивация.
Задълженията Ви ще включват:
Работа с автоматизирани производствени машини;
Проследяване на производствения процес;
Работа в екип.
Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.09.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК