СЛУЖИТЕЛИ В ПРОИЗВОДСТВО НА МАЛКИ ЧАСТИ ЗА АВТОМОБИЛИ М/Ж (без задължителен опит)- София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За един от нашите клиенти, производител на електронни елементи използвани в автомобилостроенето, търсим мотивиран и надежден кандидат за позиция:

СЛУЖИТЕЛИ В ПРОИЗВОДСТВО НА МАЛКИ ЧАСТИ ЗА АВТОМОБИЛИ
М/Ж (без задължителен опит)

Компанията предлага:
Постоянна работа на трудов договор във високотехнологична компания, подходяща за мъже и жени без ограничения във възрастта и без задължителен опит
Въвеждащо и последващо обучение
Бонуси за производителност
Допълнително здравно осигуряване
Карта Мултиспорт
Възможност за допълнителни доходи
Осигурен паркинг
Подсигурен транспорт за всички служители и за всяка смяна от дома на всеки служител

Изисквания към кандидатите:
Желание да се учите и развивате
Основни умения за работа с компютър
Готовност за работа на три смени
Умение да работите в екип

Задълженията Ви ще включват:
Работа с автоматизирани производствени машини
Проследяване на производствения процес
Работа с компютър
Работа в екип
Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, моля изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите лични данни с цел: осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа, изпращане на известия за налични работни позиции, оценка (включително и чрез автоматизирани средства) на профилите и професионалните умения за преценка на индивидуалното развитие и на кариерните планове, записване и участие в курсове за обучение и оценка?

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.09.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК