Началник смяна в Производствен център Костинброд

Описание

ТВОЯТА НОВА РОЛЯ:
Търсиш работа в динамична среда, стимулираща постигане на високи резултати? Имаш опит в производството и искаш да надградиш опита си в международна компания ? Ние ти предлагаме да се присъединиш към нашия екип на позицията Началник смяна в Производствен център Костинброд.

ТВОИТЕ КЛЮЧОВИ ОТГОВОРНОСТИ:
Организиране, контролиране и координиране на оперативните дейности по производствените линии, свързани с производството на безалкохолни напитки, в рамките на работната смяна;
Управление на процеса на производство в съответствие със стандартите на компанията и максимизиране използваемостта на линиите;
Контролиране разходите на суровини и материали и предотвратяване на преразход;
Активно участие в проекти за повишаване ефективността на екипа и производственото оборудване;
Стриктно спазване изискванията за качество, безопасност и опазване на околната среда.

TОВА ТВОИТЕ ТАЙНИ СЪСТАВКИ ЛИ СА?
Висше образование – технически/икономически профил;
2+ години професионален опит в производство;
Умения за работа с MS Office, опит с ERP SAP е предимство;
Опит в управление на екипи, организационни и комуникативни умения;
Проактивност, способност за приоритизиране и планиране;
Възможност за работа по график, с 8-часови смени, вкл. и нощни;
Владеенето на Английски език се счита за предимство.
НАШИЯТ ЕКИП
Семейството на Кока-Кола Хеленик в България се състои от над 1700 ангажирани служители. Част сме от Coca-Cola HBC Group, един от най-големите бутилировачи на The Coca-Cola Company. Ежедневната ни мисия е да доставяме радост на 600 милиона потребители, предлагайки избор от над 190 глобални и любими местни брандове, във важните за тях моменти, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата. Ние сме силен и талантлив екип, който постига отлични резултати, като побеждава и се учи всеки ден в 28 страни, на 3 континента. Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим.

Мислиш, че притежаваш тайната съставка?
Ние ти предлагаме възможност за дългосрочно кариерно развитие в компания - лидер на пазара. Ще ти осигурим пакет от социални придобивки, сред които:

Организиран служебен транспорт от/до гр. София, Сливница, Драгоман
Допълнително здравно осигуряване,
Фирмено работно облекло и др.
Подпомагане с пакет Релокация от други градове

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. "Рачо Петков Казанджията" 8

Дата:

19.01.2023

Организация:

Coca-Cola Business Services Organization

Повече информация за Coca-Cola Business Services Organization може да получите ТУК