ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА НА СГРАДИ И СЪОРЪЖЕНИЯ

DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни немски компании за персонал с над 120 офиса в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

Поради разширяване дейността на наш корпоративен партньор – международна производствена компания търсим да назначим:

Основни отговорности за позицията:
-Отговаря за безаварийната работа на съоръженията;
-Поддържа в изправност съоръженията на територията на фирмата;
-Следи, провежда и документира извършените профилактики и ремонти;
-Оказва съдействие и участва при инсталиране и въвеждане в експлоатация на машини, съоръжения, инсталации;
-Наблюдава работата и се грижи за правилното функциониране на вентилационна и охладителна система, компресори, пречиствателна станция и др.;
-Участва в планирането и провеждането на превантивна профилактика, планови и текущи ремонти на машините.

Основни изисквания:
-Средно или висше техническо образование;
-Опитът на сходна длъжност в производствено предприятие е предимство;
-Умение за работа с техническа документация;
-Опит в работата с различни видове ръчни инструменти, уреди, оборудване и техника;
-Отговорност, организираност и прецизност.

Компанията предлага:
-Конкурентно възнаграждение;
-Коректни трудови взаимоотношения;
-Едносменен режим на работа /от понеделник до петък/;
-Фирмено обучение и възможност за кариерно развитие;
-Безплатен транспорт или добавка за транспортни разходи;
-Ваучери за храна – 200 лв.;
-Допълнителна здравна застраховка;
-Бонуси.

Ако припознахте себе си в описанието на позицията, не се колебайте да ни изпратите своята актуална автобиография.

Разглеждаме всички кандидатури и провеждаме интервюта от датата на тяхното постъпване.

Лиценз № 2450/08.02.2018 г

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

бул България 88 офис 11

Дата:

02.11.2022

Организация:

Декра Арбейт България ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Декра Арбейт България ЕООД може да получите ТУК