Оператор и/или настройчик на металообработващи машини - кв. Военна рампа

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда
Във връзка с развитие на дейността на наш клиент – световен производител на иновативни решения за линейни задвижващи системи, ние търсим сериозен, прецизен и мотивиран кандидат за позицията:

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

• Възможност да бъдете част от иновативен производствен свят;
• Възможност за обучение, развитие и усъвършенстване на уменията;
• Отлично стартово възнаграждение;
• Допълнително възнаграждение за релевантен професионален опит;
• Бонуси за рожден ден, раждане на дете, Коледни и Великденски празници;
• 22 дни платен годишен отпуск;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Доплащане за нощен труд – 6.50 лв. за всеки отработен час;
• Възможност за допълнителни доходи;

РАБОТНИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЩЕ ВКЛЮЧВАТ:

• Подготовка на машината за работа;
• Измерване на готовата продукция с определените измервателни инструменти;
• Извършва довършителни дейности - фаски, резби, почистване;
• Поддържа реда и състоянието на инструментите в производствения цех;

ОТ ВАС СЕ ИЗИСКВА:

• Завършено техническо образование ще бъде голямо предимство;
• Опит в работата или настройката на стругови и фрезови машини с ЦПУ;
• Умения за работа с техническа документация;
• Готовност за работа на сменен режим.

Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с Вас за повече информация.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана! Благодарим Ви!

Менпауър България притежава лицензен номер 382/29.11.2021 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Трудово възнаграждение:

От 2400 до 2600 лева на месец

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

08.11.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК