Производствени служители (дневни смени)

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е компания, лидер в производството на различни сферични кранове предназначени за газопроводи, нефтопроводи и промишлени инсталации, в момента за тях търсим производствени служители.

Основни задължения:
Отговаря и следи за производствения процес на машините;
Въвежда данни за отчет на произведените детайли в ЕРП система;
Познава и използва средства за контрол (шублер, микрометър);
Работи активно в съдействие с отдела по качество;
Навременно информира настройчика за отклонения в размерите;
Следи и спазва препоръки и задачи от прекия си ръководител.

Компанията предлага:
Обучителен период;
Трудов договор на пълни осигуровки;
Служебен паркинг;
Ваучери за храна - 200 лв.;
На ваше разположение е спортната ни зала;
Медицинска застраховка, включваща абонаментно обслужване и възстановяване на разходи (след 6 месечния изпитателен срок);

Изисквания към кандидата:
Средно образование;
Професионален опит в производствения сектор ще се счита за предимство;
Отговорност, прецизност, умения за работа в екип;
Двусменен режим на работа (без нощни смени).

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Ейч Ейч Ар Ес България ЕООД - № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Враца

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

23.11.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК