Асистент в лаборатория за химичен анализ с Английски език

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият клиент е българска компания с богата 30-годишна история - лидер в производството на бързооборотни стоки. Тя е производител на стоки на световноизвестни брандове, познати на цели 5 континента.

За позицията:

Във връзка с разрастването на компанията, търсим специалист със завършено висше образование в сферата на Машинното инженерство, Химията или Физиката. Той ще подпомага дейността на компанията, извършвайки химични и физикохимични анализи на суровини и продукти и ще участва в разработването на нови методи за тестване и анализ.

Отговорности:
Извършва анализ и тестване на нови материали и продукти;
Активно участва в разработването и внедряването на нови способи за изпитване на суровини;
Води отчетност на резултатите в специализирана база данни;
Отговаря за приготвянето на разтвори, необходими за аналитичната дейност;
Прави заявки на необходими консумативи по предназначение за лабораторните дейности.

Компанията предлага:
Трудов договор на пълни осигуровки;
Работа на гъвкаво работно време;
Мотивиращо месечно възнаграждение;
Ваучери за храна;
Допълнително здравно осигуряване;
Мултиспорт карта;
Фитнес за служители;
Възможност за развитие в иновативна бързоразвиваща се компания.

Изисквания:
Последна година студент или завършено висше образование в сферата на Машинно инженерство, Химия или Физика;
Високо ниво на Английски език (писмено и говоримо) – В2/С1;
Предишен опит на позиция, свързана с физикохимични анализи е предимство;
Добра компютърна и техническа грамотност;
Аналитичност и внимание към детайлите;
Ентусиазъм и мотивация за развитие в сферата.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Химия, горива и минно дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

24.11.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК