МАШИНЕН ОПЕРАТОР – ВАКУУМ ОПАКОВЪЧНИ МАШИНИ

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш партньор, утвърден като една от водещите хранително-вкусови компании на мляко и млечни продукти, търсим да назначим:

Основни отговорности:
Обслужва и управлява машините;
Следи за правилното функциониране на машините, детайлите и възлите по линията;
Реагира по съответния начин при възникване на авария или сигнал за внимание;
Отговаря за правилното съхранение на материалните ресурси и за взетите мерки, недопускащи тяхното разхищение;
Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Компанията предлага:
Атрактивно възнаграждение с пълни осигуровки;
Отлични условия на труд в екип от професионалист;
Редовна смяна: 08:00ч. – 17:00ч.;
200 лв. ваучери всеки месец отделно от възнаграждението;
Осигурен транспорт до и от работно място;
Постоянна заетост с възможност за развитие в утвърдена компания.

Изисквания:
Завършено средно образование;
Трудов стаж на същата или сходна позиция;
Умения за работа в екип, отговорност и сръчност;
Предишен опит в хранително-вкусова промишленост ще се счита за предимство.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

24.11.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК