ОПЕРАТОР НА МАШИНА

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е най-големият производител на ски в света.

За тях в момента търсим комплексен кандидат, който да се присъедини към производственият им отдел.

Отговорности:

• Извършва визуален контрол на произведените детайли и отделя некачествена продукция;
• Обслужва, управлява и наблюдава машини;
• Подрежда готовите изделия според вида им и ги идентифицира по предварително указан начин;
• Поддържа реда и чистотата на работното място;

Компанията предлага:

• Трудов договор;
• Месечни бонуси;
• Осигурен транспорт;
• Летен и зимен бонус;
• Осигурено столово хранене;
• Възможност за релокация;
• Допълнителни социални придобивки.

Изисквания:

• Средно Образование;
• Възможност за работа на смени;
• Не се изисква опит.
При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Смолян

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

24.11.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК