КРАНИСТ/мостови кран

За свой производствен участък с основна дейност производстово на сурови растителни масла, БУЛМАРКЕТ търси да назначи КРАНИСТ НА МОСТОВИ КРАН.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Извършва товаро-разтоварни дейности с мостови кран на насипни товари;
• Транспортиране и подреждане на суровини, материали и продукция;
• Стриктно спазва правилата за безопасна работа на обекта, както и изискванията на Наредба за безопасната експлоатация и техническия надзор на повдигателни съоръжения;

КАНДИДАТЪТ ТРЯБВА ДА ПРИТЕЖАВА:

• Средно образование;
• Предишен опит и валиден документ за правоспособност за работа с мостови кран до 40 тона;
За кандидатите, които нямат правоспособност компанията осигурява безплатен курс;
• Отговорност и организираност при изпълнение на задълженията.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

• Работа в утвърдена компания;
• Въвеждащо обучение на работното място;
• Конкурентно възнаграждение;
• Ваучери за храна в размер на 200 лв./месец;
• Допълнителна медицинска застраховка;
• Транспорт от/до работното място в рамките на гр. Русе

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

бул."Тутракан" № 100

Дата:

06.12.2022

Организация:

Булмаркет ДМ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Булмаркет ДМ ЕООД може да получите ТУК