ПРОИЗВОДСТВЕНО-ИНДУСТРИАЛЕН ПЕРСОНАЛ - М/Ж (МОЖЕ И БЕЗ ОПИТ) - РЕДОВНА СМЯНА- Правец

Описание

Менпауър - Вашият партньор за успешна кариера !

За наш доверен партньор, водеща производствена компания, търсим отговорни и мотивирани кандидати, готови да развият своя потенциал като:

ПРОИЗВОДСТВЕНО-ИНДУСТРИАЛЕН ПЕРСОНАЛ - М/Ж (МОЖЕ И БЕЗ ОПИТ) - РЕДОВНА СМЯНА

Предложението на компанията включва:
Отлично трудово възнаграждение;
Ваучери за храна - 200лв;
Осигурен служебен транспорт;
Бонуси за производителност и присъствие;
Допълнителни Коледни, Великденски и Годишни премии;
Редовно изплащане на трудовото възнаграждение;
Обучение за работа с машини, роботи и системи.

Изисквания за позицията:
Подходящо образование според позицията (средно, средно-специално, техническо и др.);
Умение за работа в екип;
Желание за работа с автоматизирани процеси;
Внимание към детайлите и качеството;
Възможност за работа на смени.

Основни отговорности и задължения:
Изработване на детайли;
Контрол върху произведената продукция;
Почистване на готовите детайли;
Следене за нормалната работа на производственото оборудване;
Обслужване на машините;
Изпълнение на задълженията съгласно установените процедури и технологии;
Комуникация с прекия ръководител.

Ако припознавате себе си в нашето предложение, изпратете своята автобиография!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2300 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Друг

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

03.01.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК